5 / F, Yapı A, Feiyang Endüstri Parkı, No. 8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Çin, 518101
Ana sayfa ÜrünlerCISCO Uyumlu Telsiz Alıcıları

CISCO Optik Gigabit Ethernet SFP Alıcı-Vericileri SFP-OC48-IR1

CISCO Optik Gigabit Ethernet SFP Alıcı-Vericileri SFP-OC48-IR1

    • CISCO Optical Gigabit Ethernet SFP Transceivers SFP-OC48-IR1
    • CISCO Optical Gigabit Ethernet SFP Transceivers SFP-OC48-IR1
    • CISCO Optical Gigabit Ethernet SFP Transceivers SFP-OC48-IR1
    • CISCO Optical Gigabit Ethernet SFP Transceivers SFP-OC48-IR1
    • CISCO Optical Gigabit Ethernet SFP Transceivers SFP-OC48-IR1
  • CISCO Optical Gigabit Ethernet SFP Transceivers SFP-OC48-IR1

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: Neuter, OEM
    Sertifika: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Model numarası: SFP-OC48-IR1-A

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1pcs
    Ambalaj bilgileri: 10 ya da 20PCS / Plastik tepsi, 1PC / Hediye kutusu
    Teslim süresi: 1-3 iş günü sonra PO içinde Onaylandı
    Ödeme koşulları: T/t, western union, l/c
    Yetenek temini: 50, 000pcs/ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: CISCO Uyumlu Telsiz Alıcıları Veri Hızı: 2.488 Gbps
    mesafe: 15km bağlayıcı: LC
    DDM / DOM: Evet Uygulama: OC-48c / STM-16

    CISCO Optik Gigabit Ethernet SFP Alıcı-Vericileri SFP-OC48-IR1

    Açıklama:

    OC-48c / STM-16 takılabilir ara bağlantı (15 km) alıcı-vericisi modülü, 1310 nm dalga boyu, LC konnektör

    AscentOptics Küçük Form Faktörü Takılabilir (SFP) Gigabit Arabirim Dönüştürücü, bağlantı noktasını ağa bağlayan bir Gigabit Ethernet bağlantı noktasına veya yuvasına takılan çalışırken değiştirilebilir bir giriş / çıkış aygıtıdır. SFP'ler, 1000BASE-T, 1000BASE-SX, 1000BASE-LX / LH, 1000BASE-EX, 1000BASE-ZX veya 1000BASE-BX10-D / 1000HASE kombinasyonları ile karıştırılabilen çok çeşitli anahtarlar ve yönlendiriciler üzerinde kullanılabilir ve değiştirilebilir. U bir liman bazında.

    Uygulamalar

    • Gigabit Ethernet / Hızlı Ethernet
    • Fiber Kanalı
    • SDH / SONET / ATM
    • Anahtar arayüzüne geç
    • Yönlendirici / Sunucu arabirimi
    • Diğer optik iletim sistemleri

    Şartname:

    P / N

    SFP-OC48-IR1-A

    Veri hızı

    2.488 Gbps

    Mesafe

    15KM

    dalga boyu

    1310nm

    verici

    DFB

    Alıcı

    TOPLU İĞNE

    medya

    SMF

    DDM / DOM

    EVET

    Bağlayıcı

    LC

    Uygulama

    OC-48c / STM-16

    Çalışma sıcaklığı

    -40 ℃ ~ + 85 ℃

    Gerilim Tedariki

    3.3V

    belgeleme

    CE / FCC / RoHS / TÜV / UL

    Marka

    Neuter, OEM

    Rekabet avantajı:

    1. Mükemmel kalite ve 3 yıl garanti
    2. Rekabetçi fiyatlandırma
    3. Tam uyumlu (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C ...)
    4. OEM / ODM Özel etiket
    5. Stok tutun, Hızlı teslimat

    İletişim bilgileri
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler