5 / F, Yapı A, Feiyang Endüstri Parkı, No. 8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Çin, 518101
Ana sayfa Ürünler10G Xenpak Modülü

Fiber Optik SMF 10G Xenpak Modülü 1550nm 40km Xenpak-10gb-ER

Fiber Optik SMF 10G Xenpak Modülü 1550nm 40km Xenpak-10gb-ER

    • Fiber Optical SMF 10G Xenpak Module 1550nm 40km Xenpak-10gb-ER
    • Fiber Optical SMF 10G Xenpak Module 1550nm 40km Xenpak-10gb-ER
    • Fiber Optical SMF 10G Xenpak Module 1550nm 40km Xenpak-10gb-ER
    • Fiber Optical SMF 10G Xenpak Module 1550nm 40km Xenpak-10gb-ER
  • Fiber Optical SMF 10G Xenpak Module 1550nm 40km Xenpak-10gb-ER

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: AscentOptics/Neuter, OEM
    Sertifika: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Model numarası: AOK-5192-ER

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1pcs
    Ambalaj bilgileri: 10 ya da 20PCS / Plastik tepsi, 1PC / Hediye kutusu
    Teslim süresi: 1-3 iş günü sonra PO içinde Onaylandı
    Ödeme koşulları: T/t, western union, l/c
    Yetenek temini: 50, 000pcs/ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: 10G Xenpak Modülü, Optik Alıcı-Verici Modülü Veri Hızı: 10.3g
    Dalga boyu: 1550nm mesafe: 40 km
    Uygulama: 10GE Ethernet, 10GE Core-yönlendiriciler, 10GE Depolama Ect. Form faktörü: XENPAK



    Fiber Optik SMF 10G Xenpak Telsiz 1550nm 40km Xenpak-10gb-ER

    Şartname:

    P / N

    AOK-5192-ER

    Veri hızı

    10.3g

    Dalga boyu

    1550nm

    Mesafe

    40KM

    verici

    DFB

    Alıcı

    TOPLU İĞNE

    medya

    SMF

    DDM / DOM

    EVET

    Bağlayıcı

    SC

    Uygulama

    Datacom 10G Ethernet

    Çalışma sıcaklığı

    0 ℃ ~ + 70 ℃

    Gerilim Tedariki

    3.3V

    belgeleme

    CE / FCC / RoHS / TÜV / UL

    Marka

    AscentOptics / Neuter, OEM

    10G XENPAK ER 1550nm 40km tek modlu Datacom 10G Ethernet

    Açıklama:

    10GBASE XENPAK modülleri, veri merkezi, kurumsal kablolama dolabı ve servis sağlayıcı taşıma uygulamaları için çok çeşitli 10 Gigabit Ethernet bağlantı seçenekleri sunar

    10GBASE Ethernet'i destekler. Portu ağa bağlamak için bir anahtarın veya yönlendiricinin bir Ethernet XENPAK portuna takılıp çıkarılabilir giriş / çıkış aygıtı fişlerini takın. Arayüz choice.Support'u esneklik sağlar "olarak ödeyin-you-populate" model.Interoperable with aynı bağlantıda ilgili 10 Gigabit X2, XFP ve SFP + modülleri

    Özellikler

    • XENPAK MSA Rev.3.0 ile uyumlu
    • IEEE802.3ae 10GBASE-ER'nin Desteği
    • İletim mesafesi 40km'ye kadar (SMF)
    • Soğutulmayan, doğrudan modüle edilmiş 1550nm Soğutmalı EA-DFB Lazer
    • Sıcaklık Aralığı 0 ila 70 ° C
    • Uyarlanabilir Güç Kaynağı (APS: + 1.2V)
    • SC dubleks Optik konektör
    • XAUI elektrik arabirimli hot-pluggable 70-pin konektör
    • MDIO 2 kablolu arayüz üzerinden yönetim ve kontrol
    • RoHS ile uyumlu

    Uygulamalar

    • 10GE Ethernet anahtarları ve yönlendiricileri
    • 10GE Ana yönlendiriciler
    • 10GE Depolama Alanı
    • Diğer 10Gbps Ethernet İletim Sistemi

    AscentOptics 10G Xenpak

    P / N Veri hızı Mesafe dalga boyu LD PD DDM medya
    AOK-8192-SR 10.3 300M 850 nm VESCEL TOPLU İĞNE Y AA
    AOK-3192-LR 10.3 10km 1310nm DFB TOPLU İĞNE Y SM
    AOK-3192-LW 9.95 10km 1310nm DFB TOPLU İĞNE Y SM
    AOK-3192-LRM 9.95 220M 1310nm DFB TOPLU İĞNE Y AA
    AOK-5192-ER 10.3 40KM 1550nm DFB TOPLU İĞNE Y SM
    AOK-5192-ZR 10.3 80km 1550nm DFB APD Y SM
    AOK-CXXXX-R40 10.3 40KM CWDM XXXXnm DFB TOPLU İĞNE Y SM
    AOK-CXXXX-R80 10.3 80km CWDM XXXXnm DFB APD Y SM
    AOK-DXX-R40 10.3 40KM DWDM CHXX DFB TOPLU İĞNE Y SM
    AOK-DXX-R80 10.3 80km DWDM CHXX DFB APD Y SM

    Rekabet avantajı:

    1. Mükemmel kalite ve 3 yıl garanti
    2. Rekabetçi fiyatlandırma
    3. Tam uyumlu (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C ...)
    4. OEM / ODM Özel etiket
    5. Stok tutun, Hızlı teslimat

    İletişim bilgileri
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler