5 / F, Yapı A, Feiyang Endüstri Parkı, No. 8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Çin, 518101
Ana sayfa ÜrünlerCISCO Uyumlu Telsiz Alıcıları

1000BASE-LX / 1000BASE-LH CISCO SFP Telsiz 1310nm 1.25G GLC-LH-SM

1000BASE-LX / 1000BASE-LH CISCO SFP Telsiz 1310nm 1.25G GLC-LH-SM

    • 1000BASE-LX / 1000BASE-LH CISCO SFP Transceiver 1310nm 1.25G GLC-LH-SM
    • 1000BASE-LX / 1000BASE-LH CISCO SFP Transceiver 1310nm 1.25G GLC-LH-SM
    • 1000BASE-LX / 1000BASE-LH CISCO SFP Transceiver 1310nm 1.25G GLC-LH-SM
    • 1000BASE-LX / 1000BASE-LH CISCO SFP Transceiver 1310nm 1.25G GLC-LH-SM
    • 1000BASE-LX / 1000BASE-LH CISCO SFP Transceiver 1310nm 1.25G GLC-LH-SM
  • 1000BASE-LX / 1000BASE-LH CISCO SFP Transceiver 1310nm 1.25G GLC-LH-SM

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: Neuter, OEM
    Sertifika: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Model numarası: GLC-LH-SM-A

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1pcs
    Ambalaj bilgileri: 10 ya da 20PCS / Plastik tepsi, 1PC / Hediye kutusu
    Teslim süresi: 1-3 iş günü sonra PO içinde Onaylandı
    Ödeme koşulları: T/t, western union, l/c
    Yetenek temini: 50, 000pcs/ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: CISCO Uyumlu Telsiz Alıcıları Veri Hızı: 1.25 g
    mesafe: 20km bağlayıcı: LC
    Dalga boyu: 1310 Uygulama: GE

    1000BASE-LX / 1000BASE-LH CISCO SFP Telsiz 1310nm 1.25G GLC-LH-SM

    Özellikler:

    P / N

    GLC-LH-SM-A

    Veri hızı

    1.25 g

    Mesafe

    20km

    dalga boyu

    1310nm

    verici

    FP

    Alıcı

    TOPLU İĞNE

    medya

    SMF

    DDM / DOM

    YOK HAYIR

    Bağlayıcı

    LC

    Uygulama

    GE

    Çalışma sıcaklığı

    0 ℃ ~ + 70 ℃

    Gerilim Tedariki

    3.3V

    belgeleme

    CE / FCC / RoHS / TÜV / UL

    Marka

    Neuter, OEM

    Açıklama:

    MMF ve SMF için 1000BASE-LX / LH SFP alıcı-vericisi modülü, 1300 nm dalga boyu, çift LC / PC konektörü

    AscentOptics Küçük Form Faktörü Takılabilir (SFP) Gigabit Arabirim Dönüştürücü, bağlantı noktasını ağa bağlayan bir Gigabit Ethernet bağlantı noktasına veya yuvasına takılan çalışırken değiştirilebilir bir giriş / çıkış aygıtıdır. SFP'ler, 1000BASE-T, 1000BASE-SX, 1000BASE-LX / LH, 1000BASE-EX, 1000BASE-ZX veya 1000BASE-BX10-D / 1000HASE kombinasyonları ile birbirine karıştırılarak çok çeşitli anahtarlar ve yönlendiriciler üzerinde kullanılabilir ve değiştirilebilir. U bir liman bazında.

    Uygulamalar

    • Gigabit Ethernet / Hızlı Ethernet
    • Fiber Kanalı
    • SDH / SONET / ATM
    • Anahtar arayüzüne geç
    • Yönlendirici / Sunucu arabirimi
    • Diğer optik iletim sistemleri

    Rekabet avantajı:

    1. Mükemmel kalite ve 3 yıl garanti
    2. Rekabetçi fiyatlandırma
    3. Tam uyumlu (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C ...)
    4. OEM / ODM Özel etiket
    5. Stok tutun, Hızlı teslimat

    İletişim bilgileri
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler