5 / F, Yapı A, Feiyang Endüstri Parkı, No. 8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Çin, 518101
Ana sayfa ÜrünlerCISCO Uyumlu Telsiz Alıcıları

Datacom XENPAK-10GB-LR için 1310nm 10.3G CISCO Uyumlu Vericiler

Datacom XENPAK-10GB-LR için 1310nm 10.3G CISCO Uyumlu Vericiler

    • 1310nm 10.3G CISCO Compatible Transceivers For Datacom XENPAK-10GB-LR
    • 1310nm 10.3G CISCO Compatible Transceivers For Datacom XENPAK-10GB-LR
    • 1310nm 10.3G CISCO Compatible Transceivers For Datacom XENPAK-10GB-LR
    • 1310nm 10.3G CISCO Compatible Transceivers For Datacom XENPAK-10GB-LR
  • 1310nm 10.3G CISCO Compatible Transceivers For Datacom XENPAK-10GB-LR

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: Neuter, OEM
    Sertifika: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Model numarası: XENPAK-10GB-LR-A

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1pcs
    Ambalaj bilgileri: 10 ya da 20PCS / Plastik tepsi, 1PC / Hediye kutusu
    Teslim süresi: 1-3 iş günü sonra PO içinde Onaylandı
    Ödeme koşulları: T/t, western union, l/c
    Yetenek temini: 50, 000pcs/ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: CISCO Uyumlu Telsiz Alıcıları Veri Hızı: 10.3g
    mesafe: 10km bağlayıcı: SC
    DDM / DOM: Dijital (isteğe bağlı) Uygulama: Datacom 10G Ethernet / 10x FC


    Datacom XENPAK-10GB-LR için 1310nm 10.3G CISCO Uyumlu Vericiler

    Şartname:

    P / N

    XENPAK-10GB-LR-A

    Veri hızı

    10.3g

    dalga boyu

    1310nm

    Mesafe

    10km

    verici

    DFB

    Alıcı

    TOPLU İĞNE

    medya

    SMF

    DDM / DOM

    EVET

    Bağlayıcı

    SC

    Uygulama

    Datacom 10G Ethernet / 10x FC

    Çalışma sıcaklığı

    0 ℃ ~ + 70 ℃

    Gerilim Tedariki

    3.3V

    belgeleme

    CE / FCC / RoHS / TÜV / UL

    Marka

    Neuter, OEM


    Açıklama:

    10GBASE-LR XENPAK, SMF için 1310 nm dalga boyu, SC dupleks konektörü için alıcı-verici modülü

    10GBASE XENPAK modülleri, müşterilere veri merkezi, kurumsal kablolama dolabı ve servis sağlayıcı taşıma uygulamaları için çok çeşitli 10 Gigabit Ethernet bağlantı seçenekleri sunar. 10GBASE Ethernet'i destekleyin

    Çalışırken değiştirilebilir giriş / çıkış aygıtı, bağlantı noktasını ağa bağlamak için bir anahtarın veya yönlendiricinin bir Ethernet XENPAK bağlantı noktasına bağlanır.

    Arabirimin seçim esnekliğini sağlar. "Öde kullandıkça" modelini destekler.

    Aynı bağlantıda ilgili 10GBASE X2, 10GBASE XFP ve 10GBASE SFP + modülleri ile optik birlikte çalışabilirlik özelliğine sahiptir

    Uygulamalar

    • 10GE Ethernet anahtarları ve yönlendiricileri
    • 10GE Ana yönlendiriciler
    • 10GE Depolama Alanı
    • Diğer 10Gbps Ethernet İletim Sistemi

    Rekabet avantajı:

    1. Mükemmel kalite ve 3 yıl garanti
    2. Rekabetçi fiyatlandırma
    3. Tam uyumlu (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C ...)
    4. OEM / ODM Özel etiket
    5. Stok tutun, Hızlı teslimat

    İletişim bilgileri
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler