5 / F, Yapı A, Feiyang Endüstri Parkı, No. 8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Çin, 518101
Ana sayfa ÜrünlerSFP + Optik Alıcı-Verici

SMF CWDM 10G / ps SFP + Optik Alıcı-Verici 1470nm 1490nm 80KM LC Konnektörlü

SMF CWDM 10G / ps SFP + Optik Alıcı-Verici 1470nm 1490nm 80KM LC Konnektörlü

    • SMF CWDM 10G/ps SFP+ Optical Transceiver 1470nm 1490nm 80KM With LC Connector
    • SMF CWDM 10G/ps SFP+ Optical Transceiver 1470nm 1490nm 80KM With LC Connector
    • SMF CWDM 10G/ps SFP+ Optical Transceiver 1470nm 1490nm 80KM With LC Connector
    • SMF CWDM 10G/ps SFP+ Optical Transceiver 1470nm 1490nm 80KM With LC Connector
    • SMF CWDM 10G/ps SFP+ Optical Transceiver 1470nm 1490nm 80KM With LC Connector
  • SMF CWDM 10G/ps SFP+ Optical Transceiver 1470nm 1490nm 80KM With LC Connector

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: AscentOptics/Neuter, OEM
    Sertifika: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Model numarası: AO + -CXXXX-R80

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1pcs
    Ambalaj bilgileri: 10 ya da 20PCS / Plastik tepsi, 1PC / Hediye kutusu
    Teslim süresi: 1-3 iş günü sonra PO içinde Onaylandı
    Ödeme koşulları: T/t, western union, l/c
    Yetenek temini: 50, 000pcs/ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: SFP + Optik Alıcı-Verici Veri Hızı: 10G / ps
    mesafe: 80 km Dalga boyu: CWDM 1470 1490 1510 1530 1550 1570 1590 1610
    Uygulama: Datacom 10G Ethernet / 2x 4x 8x FC DDM / DOM: Evet


    SMF CWDM 10G / ps SFP + Optik Alıcı-Verici 1470nm 1490nm 80KM LC Konnektörlü

    Şartname:

    P / N

    AO + -CXXXX-R80

    Veri hızı

    10G / PS

    Dalga boyu

    CWDM 1470 1490 1510 1530 1550 1570 1590 1610

    Mesafe

    80km

    verici

    DFB

    Alıcı

    APD

    medya

    SMF

    DDM / DOM

    EVET

    Bağlayıcı

    LC

    Uygulama

    Datacom 10G Ethernet / 2x 4x 8x FC

    Çalışma sıcaklığı

    -5 ℃ ~ + 70 ℃

    Gerilim Tedariki

    3.3V

    belgeleme

    CE / FCC / RoHS / TÜV / UL

    Marka

    AscentOptics / Neuter, OEM



    10G CWDM SFP + 1470nm ~ 1610nm 80KM Tek modlu Datacom 10G Ethernet / 2x 4x 8x FC

    Açıklama:

    AscentOptics 10GBASE SFP + modülleri, müşterilere veri merkezi, kurumsal kablolama dolabı ve servis sağlayıcı taşıma uygulamaları için çok çeşitli 10 Gigabit Ethernet bağlantı seçenekleri sunar. Bu, en büyük bir 10G form faktörüdür

    10GBASE Ethernet ve OTU2 / OTU2e'yi destekler

    Anahtarın Ethernet SFP + portuna bağlanan çalışırken değiştirilebilir giriş / çıkış cihazı. Arabirim seçiminde esneklik sağlar. "Öde-öyle-doldur" modeli desteklenir. Dijital optik izleme yeteneğini destekler

    10GBASE XENPAK, 10GBASE X2 ve 10GBASE XFP arayüzleri ile aynı bağlantıda optik birlikte çalışabilirlik

    Özellikler
    • 802.3ae 10GBASE-ZR / ZW'ye uyumlu 10Gb / s seri optik arabirim
    • SFF-8431 teknik özelliklerine uygun elektrik arabirimi "
    • SFF 8472 anlaşması ile uyumlu yönetim özellikleri için 2 kablolu arabirim
    • Çalışma kasası sıcaklığı: 0 - 70 ° C
    • Üstün EMI performansı için tüm metal gövde
    • Düşük güç tüketimi, az 1,8 w
    • Gelişmiş bellenim, müşteri sistem şifreleme bilgisinin telsizde saklanmasına olanak tanır
    • Maliyet etkin SFP + çözümü, daha yüksek port yoğunlukları ve daha fazla bant genişliği sağlar

    Uygulamalar

    • Yüksek hızlı depolama alanı ağları
    • Bilgisayar kümesi çapraz bağlantısı
    • Özel yüksek hızlı veri boruları

    AscentOptics 10G SFP +

    P / N Veri hızı Mesafe dalga boyu medya Bağlayıcı
    AO + -8192-SR 10G / PS 300M 850 nm AA LC
    AO + -3192-LR 10G / PS 10km 1310nm SM LC
    AO + -3192-LRM 10G / PS 220M 1310nm AA LC
    AO + -5192 ER 10G / PS 40KM 1550nm SM LC
    AO + -5192-Z- 10G / PS 80km 1550nm SM LC
    AO + -CXXXX-R40 10G / PS 40KM CWDM XXXXnm SM LC
    AO + -CXXXX-R80 10G / PS 80km CWDM XXXXnm SM LC
    AO + -DXX-R40 10G / PS 40KM DWDM CHXX SM LC
    AO + -DXX-R80 10G / PS 80km DWDM CHXX SM LC
    AO + -DTXX-R80 10G / PS 80km DWDM ayarlanabilir CHXX SM LC

    Rekabet avantajı:

    1. Mükemmel kalite ve 3 yıl garanti
    2. Rekabetçi fiyatlandırma
    3. Tam uyumlu (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C ...)
    4. OEM / ODM Özel etiket
    5. Stok tutun, Hızlı teslimat

    İletişim bilgileri
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler