5 / F, Yapı A, Feiyang Endüstri Parkı, No. 8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Çin, 518101
Ana sayfa ÜrünlerSFP + Optik Alıcı-Verici

10G BIDI WDM SMF SFP + Optik Alıcı-Verici RX 1330nm 40KM 10GE için

10G BIDI WDM SMF SFP + Optik Alıcı-Verici RX 1330nm 40KM 10GE için

    • 10G BIDI WDM SMF SFP + Optical Transceiver RX 1330nm 40KM For 10GE
    • 10G BIDI WDM SMF SFP + Optical Transceiver RX 1330nm 40KM For 10GE
    • 10G BIDI WDM SMF SFP + Optical Transceiver RX 1330nm 40KM For 10GE
    • 10G BIDI WDM SMF SFP + Optical Transceiver RX 1330nm 40KM For 10GE
    • 10G BIDI WDM SMF SFP + Optical Transceiver RX 1330nm 40KM For 10GE
  • 10G BIDI WDM SMF SFP + Optical Transceiver RX 1330nm 40KM For 10GE

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: AscentOptics/Neuter, OEM
    Sertifika: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Model numarası: AO + -WDM12-R40

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1pcs
    Ambalaj bilgileri: 10 ya da 20PCS / Plastik tepsi, 1PC / Hediye kutusu
    Teslim süresi: 1-3 iş günü sonra PO içinde Onaylandı
    Ödeme koşulları: T/t, western union, l/c
    Yetenek temini: 50, 000pcs/ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: SFP + Optik Alıcı-Verici Veri Hızı: 10G / ps
    mesafe: 40 km Dalga boyu: TX 1270nm / RX 1330nm
    Uygulama: Datacom 10G Ethernet / 2x 4x 8x FC DDM / DOM: Evet



    10G BIDI WDM SMF SFP + Optik Alıcı-Verici RX 1330nm 40KM 10GE için


    Şartname:

    P / N

    AO + -WDM12-R40

    Veri hızı

    10G / PS

    Dalga boyu

    TX 1270nm / RX 1330nm

    Mesafe

    40KM

    verici

    DFB

    Alıcı

    TOPLU İĞNE

    medya

    SMF

    DDM / DOM

    EVET

    Bağlayıcı

    LC

    Uygulama

    Datacom 10G Ethernet / 2x 4x 8x FC

    Çalışma sıcaklığı

    0 ℃ ~ + 70 ℃

    Gerilim Tedariki

    3.3V

    belgeleme

    CE / FCC / RoHS / TÜV / UL

    Marka

    AscentOptics / Neuter, OEM



    10G BIDI (WDM) SFP + TX 1270nm / RX 1330nm 40KM Tek modlu Datacom 10G Ethernet / 2x 4x 8x FC

    Açıklama:

    AscentOptics 10GBASE SFP + modülleri, müşterilere veri merkezi, kurumsal kablolama dolabı ve servis sağlayıcı taşıma uygulamaları için çok çeşitli 10 Gigabit Ethernet bağlantı seçenekleri sunar. Bu, en büyük bir 10G form faktörüdür

    10GBASE Ethernet ve OTU2 / OTU2e'yi destekler

    Anahtarın Ethernet SFP + portuna bağlanan çalışırken değiştirilebilir giriş / çıkış cihazı. Arabirim seçiminde esneklik sağlar. "Öde-öyle-doldur" modeli desteklenir. Dijital optik izleme yeteneğini destekler

    10GBASE XENPAK, 10GBASE X2 ve 10GBASE XFP arayüzleri ile aynı bağlantıda optik birlikte çalışabilirlik

    Özellikler

    • 802.3ae 10GBASE-LR'ye uyumlu 10 Gb / s seri optik arabirim, çift yönlü uygulama için tek LC konnektör, 40 km'den fazla SMF

    • Gelişmiş 8.5 ve 10 Gigabit küçük form faktörü takılabilir modülü "SFP +" için SFF-8431 özelliklerine uygun elektrik arabirimi

    • 1270 / 1330nm DFB vericisi, PIN fotoğraf dedektörü

    • Optik alıcı vericiler için SFF 8472 dijital tanı izleme arabirimi ile uyumlu yönetim özellikleri için 2-telli arayüz

    • Parça numarası (-40 ° C ila 85 ° C):

    • -AO + -WDM12-R40, 1270TX / 1330RX

    • - AO + -WDM13-R40, 1330TX / 1270RX

    • satır tarafı, istemci tarafındaki geri döngü işlevi

    • Gelişmiş bellenim, müşteri sistem şifreleme bilgisinin telsizde saklanmasına olanak tanır

    • ROHS uyumlu

    Uygulamalar

    • Yüksek hızlı depolama alanı ağları
    • Bilgisayar kümesi çapraz bağlantısı
    • Özel yüksek hızlı veri boruları

    AscentOptics 10G SFP +

    P / N Veri hızı Mesafe dalga boyu FP PD medya Uygulama
    AO + -WDM13-R20 10G / PS 20km 1330 DFB TOPLU İĞNE SM Datacom 10G Ethernet / 2x 4x 8x FC
    AO + -WDM12-R20 10G / PS 20km 1270 DFB TOPLU İĞNE SM Datacom 10G Ethernet / 2x 4x 8x FC
    AO + -WDM13-R40 10G / PS 40KM 1330 DFB TOPLU İĞNE SM Datacom 10G Ethernet / 2x 4x 8x FC
    AO + -WDM12-R40 10G / PS 40KM 1270 DFB TOPLU İĞNE SM Datacom 10G Ethernet / 2x 4x 8x FC

    Rekabet avantajı:

    1. Mükemmel kalite ve 3 yıl garanti
    2. Rekabetçi fiyatlandırma
    3. Tam uyumlu (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C ...)
    4. OEM / ODM Özel etiket
    5. Stok tutun, Hızlı teslimat

    İletişim bilgileri
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler