5 / F, Yapı A, Feiyang Endüstri Parkı, No. 8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Çin, 518101
Ana sayfa Ürünler100G Optik Alıcı-Verici

CFP 40G / ps LR4 40G 100G Optik Alıcı-Verici Ethernet / Metro Ağı

CFP 40G / ps LR4 40G 100G Optik Alıcı-Verici Ethernet / Metro Ağı

  • CFP 40G / ps LR4 40G 100G Optik Alıcı-Verici Ethernet / Metro Ağı
CFP 40G / ps LR4 40G 100G Optik Alıcı-Verici Ethernet / Metro Ağı
Ürün ayrıntıları:
Place of Origin: Shenzhen,China
Marka adı: AscentOptics/Neuter, OEM
Sertifika: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Model Number: ACFP-40G-LR4
Ödeme & teslimat koşulları:
Minimum Order Quantity: 1PCS
Packaging Details: 10 or 20PCS /Plastic tray, 1PC/Gift box
Delivery Time: Within 1-3 working days after PO confirmed
Payment Terms: T/T, Western Union, L/C
Supply Ability: 50,000pcs/Month
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Vurgulamak:

cisco 100g alıcı-verici

,

100g optik modüller

CFP 40G / ps LR4 40G 100G Optik Alıcı-Verici Ethernet / Metro Ağı

Şartname:

P / N ACFP-40G-LR4
Veri hızı 40G / PS
Mesafe 10km
Dalga boyu 4 CWDM Şerit 1270 1290 1310 1330
medya SMF
DDM / DOM EVET
Bağlayıcı LC
Uygulama 40G Ethernet / 40G Metro Şebekesi
Çalışma sıcaklığı 0 ℃ ~ + 70 ℃
Gerilim Tedariki 3.3V
belgeleme CE / FCC / RoHS / TÜV / UL
Marka AscentOptics / Neuter, OEM
 

Açıklama:

CFP 40G / ps LR4 40G Ethernet / Metro Ağı

C form faktör takılabilir (CFP), yüksek hızlı dijital sinyallerin iletimi için ortak bir form faktörü üretmek için çoklu kaynaklı bir anlaşmadır. Standart, esas olarak 100 Gigabit Ethernet sistemi için geliştirildiğinden, c, 100 (centum) sayısını ifade etmek için kullanılan Latin harfi C'yi ifade eder.

AscentOptics 40GBASE CFP alıcı-verici modülleri, anahtar veya yönlendiricinin 40 Gigabit Ethernet CFP bağlantı noktasına takılan çalışırken değiştirilebilir giriş / çıkış aygıtlarıdır. Veri merkezi, kurumsal ve servis sağlayıcı ağlarının çekirdek ve dağıtım katmanlarında müşterilerine çok yönlü 40 Gigabit Ethernet bağlantı seçenekleri sunar.


 

Uygulamalar
  • Raf Rafı
  • Veri merkezi
  • Öncül
  • Metro Ağı
  • Anahtar ve Yönlendirici
  • 40G Ethernet İstemci Tarafı

Rekabet avantajı:


1. Mükemmel kalite ve 3 yıl garanti
2. Rekabetçi fiyatlandırma
3. Tam uyumlu (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C ...)
4. OEM / ODM Özel etiket
5. Stok tutun, Hızlı teslimat

İletişim bilgileri
Ascent Optics Co.,Ltd.

İlgili kişi: Sales Manager

Tel: +8613760245463

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler