5 / F, Yapı A, Feiyang Endüstri Parkı, No. 8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Çin, 518101
Ana sayfa ÜrünlerQSFP + Optik Alıcı-Verici

MTP / MPO Konnektörlü MMF 40G CSR4 QSFP + Optik Alıcı-Verici 850nm 300m

MTP / MPO Konnektörlü MMF 40G CSR4 QSFP + Optik Alıcı-Verici 850nm 300m

    • MMF 40G CSR4 QSFP + Optical Transceiver 850nm 300m With MTP / MPO Connector
    • MMF 40G CSR4 QSFP + Optical Transceiver 850nm 300m With MTP / MPO Connector
    • MMF 40G CSR4 QSFP + Optical Transceiver 850nm 300m With MTP / MPO Connector
    • MMF 40G CSR4 QSFP + Optical Transceiver 850nm 300m With MTP / MPO Connector
    • MMF 40G CSR4 QSFP + Optical Transceiver 850nm 300m With MTP / MPO Connector
  • MMF 40G CSR4 QSFP + Optical Transceiver 850nm 300m With MTP / MPO Connector

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: AscentOptics/Neuter, OEM
    Sertifika: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Model numarası: 40G-QSFP-SR4-A

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1pcs
    Ambalaj bilgileri: 10 ya da 20PCS / Plastik tepsi, 1PC / Hediye kutusu
    Teslim süresi: 1-3 iş günü sonra PO içinde Onaylandı
    Ödeme koşulları: T/t, western union, l/c
    Yetenek temini: 50, 000pcs/ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: QSFP + Optik Alıcı-Verici Veri Hızı: 40G / PS
    mesafe: 300m Wavelenth: 850nm
    Uygulama: 40G Ethernet / 40G InfiniBand DDM / DOM: Evet


    MTP / MPO Konnektörlü MMF 40G CSR4 QSFP + Optik Alıcı-Verici 850nm 300m

    Şartname:

    P / N

    AQSFP-40G-CSR4

    Veri hızı

    40G / PS

    Mesafe

    300M

    Dalga boyu

    850 nm

    medya

    MMF

    DDM / DOM

    EVET

    Bağlayıcı

    MTP / MPO

    Uygulama

    40G Ethernet / 40G Infiniband

    Çalışma sıcaklığı

    0 ℃ ~ + 70 ℃

    Gerilim Tedariki

    3.3V

    belgeleme

    CE / FCC / RoHS / TÜV / UL

    Marka

    AscentOptics / Neuter, OEM

     
    Açıklama:

    Dörtlü Küçük Form Faktörü Takılabilir (QSFP veya QSFP +) kompakt,   çalışırken takılabilir alıcı   r veri iletişim uygulamaları için kullanılır. Bir ağ cihazını arabirim   anakart   (bir anahtar için,   yönlendirici, medya   dönüştürücü   veya benzeri bir cihaz) bir fiber optik kabloya bağlayın. Birlikte birçok ağ bileşeni satıcısı tarafından geliştirilen ve desteklenen endüstri formatıdır. QSFP + alıcı-vericiler Serial Attached SCSI, 40G Ethernet, 20G / 40G Infiniband ve diğer iletişim standartlarıyla uyumludur. QSFP Alıcı-Verici, farklı uygulamalar için 40GBASE-SR4 ve 40GBASE-LR4 içerir.

    AscentOptics 40GBASE QSFP + (Dörtlü Küçük Form Faktörü Takılabilir Plus) modülleri, veri merkezi, yüksek performanslı bilgi işlem ağları, kurumsal çekirdek ve dağıtım katmanları ve servis sağlayıcı taşıma uygulamaları için geniş bir yelpazede yüksek yoğunluklu 40 Gigabit Ethernet bağlantı seçenekleri sunar.


    Özellikler
    • 4 bağımsız tam çift yönlü kanal
    • Kanal başına 11,2 Gbps veri hızı
    • MTP / MPO optik konektör
    • QSFP MSA uyumlu
    • Dijital teşhis yetenekleri
    • OM3 çok modlu şerit fiber üzerinde 100m üzerinde iletim kapasitesi
    • CML uyumlu elektrik I / O
    • Tek + 3.3V güç kaynağı
    • Çalışma kasası sıcaklığı: 0 ~ 70C
    • XLPPI elektrik arabirimi (1,5W Max güç ile)
    • RoHS-6 uyumlu


    Uygulamalar

    • 40G Ethernet
    • Infiniband ara bağlantıları
    • 40G Telekom bağlantıları
    • Veri merkezleri

    AscentOptics 40G QSFP +

    eşya yok Veri hızı Mesafe dalga boyu Bağlayıcı medya
    AQSFP-40G-SR4 40G / PS 100M 850 nm MTP / MPO AA
    AQSFP-40G-CSR4 40G / PS 300M 850 nm MTP / MPO AA
    AQSFP-40G-IR4 40G / PS 2km 4 CWDM LC SM
    AQSFP-40G-LR4 40G / PS 10km 4 CWDM LC SM

    Rekabet avantajı:


    1. Mükemmel kalite ve 3 yıl garanti
    2. Rekabetçi fiyatlandırma
    3. Tam uyumlu (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C ...)
    4. OEM / ODM Özel etiket
    5. Stok tutun, Hızlı teslimat

    İletişim bilgileri
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler