5 / F, Yapı A, Feiyang Endüstri Parkı, No. 8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Çin, 518101
Ana sayfa Ürünler10G XFP modülü

Tekli Mod Fiber 10G XFP Modülü / 10G / ps Fiber Alıcı SDH (STM64)

Tekli Mod Fiber 10G XFP Modülü / 10G / ps Fiber Alıcı SDH (STM64)

    • Singlemode Fiber 10G XFP Module / 10G/ps Fiber Transceiver SDH (STM64)
    • Singlemode Fiber 10G XFP Module / 10G/ps Fiber Transceiver SDH (STM64)
    • Singlemode Fiber 10G XFP Module / 10G/ps Fiber Transceiver SDH (STM64)
    • Singlemode Fiber 10G XFP Module / 10G/ps Fiber Transceiver SDH (STM64)
    • Singlemode Fiber 10G XFP Module / 10G/ps Fiber Transceiver SDH (STM64)
  • Singlemode Fiber 10G XFP Module / 10G/ps Fiber Transceiver SDH (STM64)

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: AscentOptics/Neuter, OEM
    Sertifika: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Model numarası: AOX WDM13-R40

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1pcs
    Ambalaj bilgileri: 10 ya da 20PCS / Plastik tepsi, 1PC / Hediye kutusu
    Teslim süresi: 1-3 iş günü sonra PO içinde Onaylandı
    Ödeme koşulları: T/t, western union, l/c
    Yetenek temini: 50, 000pcs/ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: 10G XFP modülü Veri Hızı: 10G / ps
    mesafe: 40 km Dalga boyu: TX 1330nm / RX 1270nm
    DDM / DOM: Evet Uygulama: Datecom 10G Ethernet / 10x FC Telcom OC192 / STM-64



    Tekli Mod Fiber 10G XFP Modülü / 10G / ps Fiber Alıcı SDH (STM64)

    Şartname:

    P / N

    AOX WDM13-R40

    Veri hızı

    10G / PS

    Dalga boyu

    TX 1330nm / RX 1270nm

    Mesafe

    40KM

    verici

    DFB

    Alıcı

    TOPLU İĞNE

    medya

    SMF

    DDM / DOM

    EVET

    Bağlayıcı

    LC

    Uygulama

    Datacom 10G Ethernet / 2x 4x 8x FC

    Çalışma sıcaklığı

    0 ℃ ~ + 70 ℃

    Gerilim Tedariki

    3.3V

    belgeleme

    CE / FCC / RoHS / TÜV / UL

    Marka

    AscentOptics / Neuter, OEM



    10G BIDI (WDM) XFP TX 1330nm / RX 1270nm 40KM Tek modlu Datacom 10G Ethernet / 2x 4x 8x FC

    Açıklama:

    XFP modülleri çalışırken değiştirilebilir ve protokolden bağımsızdır. Genellikle 850 nm, 1310 nm veya 1550 nm'lik yakın kızıl ötesi dalga boylarında (renkler) çalışırlar. Başlıca uygulamalar arasında 10 Gigabit Ethernet, 10 Gbit / s Fiber Kanal, OC-192 oranlarında Senkron Optik Ağ (SONET), Senkron Optik Ağ STM-64, 10 Gbit / s Optical Transport Network (OTN) OTU-2 ve paralel optikler bulunur. bağlantıları. Tek bir dalga boyu üzerinden çalışabilir veya yoğun dalga boyu bölmeli çoğullama teknikleri kullanabilirler. Bunlara SFF-8472 standardına eklenen yönetimi sağlayan dijital teşhis dahildir. XFP modülleri, yüksek yoğunluk sağlamak için LC fiber konektör tipi kullanır.

    AscentOptics 10G XFP Modülü, müşterilere veri merkezi, kurumsal kablolama dolabı ve servis sağlayıcı taşıma uygulamaları için 10 Gigabit Ethernet ve Paket Üzerinden Sonet / SDH (POS) bağlantı seçenekleri sunar.

    Özellikler
    • 802.3ae 10GBASE-LR'ye uyumlu 10Gb / s seri optik arabirim, iki yönlü uygulama için tek LC konnektör, 40km'den fazla SMF
    • Geliştirilmiş 8.5 ve 10 Gigabit küçük form faktörü takılabilir modülü "XFP" için SFF-8431 spesifikasyonlarına uyumlu elektrik arabirimi
    • 1270 / 1330nm DFB vericisi, PIN fotoğraf dedektörü
    • Optik alıcı vericiler için SFF 8472 dijital tanı izleme arabirimi ile uyumlu yönetim özellikleri için 2-telli arayüz
    • Parça numarası (-40 ° C ila 85 ° C):
    • satır tarafı, istemci tarafındaki geri döngü işlevi
    • Gelişmiş bellenim, müşteri sistem şifreleme bilgisinin telsizde saklanmasına olanak tanır
    • ROHS uyumlu

    Uygulamalar

    • 10GE Ethernet anahtarları ve yönlendiricileri
    • 10GE Depolama Alanı
    • SONET (OC-192) / SDH (STM64) hat kartı

    AscentOptics BIDI XFP

    P / N Veri hızı Mesafe dalga boyu medya Bağlayıcı
    AOX WDM13-R20 10G / PS 20km 1330nm SM SC / LC
    AOX WDM12-R20 10G / PS 20km 1270nm SM SC / LC
    AOX WDM13-R40 10G / PS 40KM 1330nm SM SC / LC
    AOX WDM12-R40 10G / PS 40KM 1270nm SM SC / LC

    Rekabet avantajı:

    1. Mükemmel kalite ve 3 yıl garanti
    2. Rekabetçi fiyatlandırma
    3. Tam uyumlu (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C ...)
    4. OEM / ODM Özel etiket
    5. Stok tutun, Hızlı teslimat

    İletişim bilgileri
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler