5 / F, Yapı A, Feiyang Endüstri Parkı, No. 8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Çin, 518101
Ana sayfa Ürünler10G X2 Modülü

10.3G 10G X2 Modülü ZR 1550nm 80km SC ile 10x FC x2-10gb-ZR için

10.3G 10G X2 Modülü ZR 1550nm 80km SC ile 10x FC x2-10gb-ZR için

    • 10.3G 10G X2 Module ZR 1550nm 80km With SC For 10x FC x2-10gb-ZR
    • 10.3G 10G X2 Module ZR 1550nm 80km With SC For 10x FC x2-10gb-ZR
    • 10.3G 10G X2 Module ZR 1550nm 80km With SC For 10x FC x2-10gb-ZR
    • 10.3G 10G X2 Module ZR 1550nm 80km With SC For 10x FC x2-10gb-ZR
  • 10.3G 10G X2 Module ZR 1550nm 80km With SC For 10x FC x2-10gb-ZR

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: AscentOptics/Neuter, OEM
    Sertifika: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Model numarası: AO2-5192-ZR

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1pcs
    Ambalaj bilgileri: 10 ya da 20PCS / Plastik tepsi, 1PC / Hediye kutusu
    Teslim süresi: 1-3 iş günü sonra PO içinde Onaylandı
    Ödeme koşulları: T/t, western union, l/c
    Yetenek temini: 50, 000pcs/ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: 10G X2 Modülü Veri Hızı: 10.3g
    Wavelenth: 1550nm mesafe: 80 km
    Uygulama: Datacom 10G Ethernet / 10x FC bağlayıcı: SC



    10.3G 10G X2 Modülü ZR 1550nm 80km SC ile 10x FC x2-10gb-ZR için


    Şartname:

    P / N

    AO2-5192-ZR

    Veri hızı

    10.3g

    Dalga boyu

    1550nm

    Mesafe

    80km

    verici

    DFB

    Alıcı

    APD

    medya

    SMF

    DDM / DOM

    EVET

    Bağlayıcı

    SC

    Uygulama

    Datacom 10G Ethernet / 10x FC

    Çalışma sıcaklığı

    0 ℃ ~ + 70 ℃

    Gerilim Tedariki

    3.3V

    belgeleme

    CE / FCC / RoHS / TÜV / UL

    Marka

    AscentOptics / Neuter, OEM


    Açıklama:

    10GBASE X2 modülleri, müşterilere veri merkezi, kurumsal kablolama dolabı ve servis sağlayıcı taşıma uygulamaları için çok çeşitli 10 Gigabit Ethernet bağlantı seçenekleri sunar. 10GBASE Ethernet'i destekleyin

    Çalışırken değiştirilebilir giriş / çıkış aygıtı, bağlantı noktasını ağa bağlamak için bir anahtarın veya yönlendiricinin bir Ethernet X2 portuna bağlanır.

    Arabirimin seçim esnekliğini sağlar. "Öde kullandıkça" modelini destekler.

    Aynı bağlantıda ilgili 10GBASE Xenpak, 10GBASE XFP ve 10GBASE SFP + modülleri ile optik birlikte çalışabilirlik özelliğine sahiptir

    Özellikler

    • X2 MSA Rev2.0b ile uyumlu
    • 10.3125Gbps'de IEEE 802.3ae 10GBASE-ER Desteği
    • İletim mesafesi 80Km'ye kadar (SMF)
    • SC Alıcı 1550nm Soğutmalı EA-DFB Lazer
    • SC Dubleks Optik Konektör
    • XAUI Elektrik Arayüzlü, Takılabilir 70-PIN Konnektör
    • MDIO 2 kablolu arayüz üzerinden yönetim ve kontrol
    • Güç Kaynağı: + 5V, + 3.3V, APS (+ 1.2V)
    • Teşhis Optiği İzleme
    • Sıcaklık Aralığı: 0 ~ 70 ° C
    • ROHS Uyumlu

    Uygulamalar

    • 10GE Ethernet anahtarları ve yönlendiricileri
    • 10GE Ana yönlendiriciler
    • 10GE Depolama Alanı
    • Diğer 10Gbps Ethernet İletim Sistemi

    AscentOptics 10G X2 alıcı-verici

    P / N Veri hızı Mesafe dalga boyu LD PD DDM medya
    AO2-8192-SR 10.3 300M 850 nm VESCEL TOPLU İĞNE Y AA
    AO2-3192-LR 10.3 10km 1310nm DFB TOPLU İĞNE Y SM
    AO2-3192-LW 9.95 10km 1310nm DFB TOPLU İĞNE Y SM
    AO2-3192-LRM 10.3 220M 1310nm DFB TOPLU İĞNE Y AA
    AO2-5192-ER 10.3 40KM 1550nm DFB TOPLU İĞNE Y SM
    AO2-5192-ZR 10.3 80km 1550nm DFB APD Y SM
    AO2-CXXXX-R40 10.3 40KM CWDM XXXXnm DFB TOPLU İĞNE Y SM
    AO2-CXXXX-R80 10.3 80km CWDM XXXXnm DFB APD Y SM
    AO2-DXX-R40 10.3 40KM DWDM CHXX DFB TOPLU İĞNE Y SM
    AO2-DXX-R80 10.3 80km DWDM CHXX DFB APD Y SM

    Rekabet avantajı:

    1. Mükemmel kalite ve 3 yıl garanti
    2. Rekabetçi fiyatlandırma
    3. Tam uyumlu (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C ...)
    4. OEM / ODM Özel etiket
    5. Stok tutun, Hızlı teslimat

    İletişim bilgileri
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler